نرم افزار هوشمند صندوق مکانیزه املاک ایران چیست؟

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نرم افزار صندوق مکانیزه املاک چیست؟

صندوق مکانیزه املاک عبارت است از نرم افزار فروشگاهی که به منظور ثبت اطلاعات خرید و هزینه ها و کارمزدهای (کمیسیون) دریافتی مورد استفاده مشاورین املاک قرار می‌گیرد.
لازم به توضیح است که هدف از به‌کارگیری سامانه فروش، مدیریت خرید، فروش، هزینه و موجودی کالا توسط صاحبان مشاغل و صدور الکترونیکی فاکتور فروش می‌باشد. صندوق فروش انواع مختلفی دارد که هر حرفه، متناسب با نوع فعالیت خود و میزان بودجه‌اش، مبادرت به انتخاب و خرید آن می‌کند. بنابراین، به خوبی روشن است که صاحبان مشاغل مختلف با هر میزان بودجه می‌توانند به راحتی از این وسیله‌ی ارزشمند استفاده کنند و کارهای خود را با رونق بیشتری به پیش برده و از سردرگمی و خستگی در امور خود به نحو چشم‌گیری بکاهند.

مزایای داشتن صندوق مکانیزه املاک چیست؟

امروزه صندوق‌های مکانیزه فروشگاهی جدید جای خود را به دفاتر قدیمی و سنتی داده‌اند. هر کسب و کاری برای مثال یک مشاور املاک، یک نمایشگاه اتومبیل، یک طلافروشی، یک لوازم خودرو فروشی و غیره که بخواهد حساب کتاب خود را یادداشت نماید به یک صندوق مکانیزه فروشگاهی نیاز دارد.

شرکت توسعه فناوری اطلاعات مشکات نرم افزار رایگان مشاور املاک مجهز به صندوق مکانیزه املاک و سامانه هوشمند فایلینگ املاک کشور را به مشاورین املاک سراسر کشور ارائه می دهد.

دانلود نرم افزار رایگان مشاور املاک ایرات و صندوق مکانیزه املاک

1 Response

Leave a Reply