نرم افزار فایلینگ هوشمند املاک پایش (رایگان) – مدیریت و افزایش بهره وری

سامانه هوشمند فایلینگ املاک کشور ( در قالب نرم افزار رایگان املاک) با همکاری پارک علم و فناوری ( وزارت علوم تحقیقات و فناوری ) به بهره برداری رسیده است.

هدف از راه اندازی این سامانه خروج از رکود در بازار ملک و ایجاد رونق در صنعت ساختمان می باشد.

راهکارها:

  • ایجاد بستری هوشمند در جهت افزایش سرعت انجام معاملات ملکی

  • اطلاع رسانی سریع و دقیق در خصوص املاک و مستغلات کشور

  • ارائه امکانات پیشرفته، به روز و با کیفیت بالا به کلیه دست اندکاران املاک و مستغلات

  • در اختیار قراردادن برنامه های اصلی و کاربردی بصورت رایگان

نرم افزار مشاورین املاک کشور از طریق همین سایت و یا اتحادیه های مشاورین املاک سراسر کشور ارائه می شود.

قسمتهای اصلی این برنامه به طور نامحدود رایگان می باشد.

قسمتهای اصلی سامانه هوشمند فایلینگ املاک کشور

قابلیتها و ویژگی های سامانه هوشمند فایلینگ املاک کشور

امکان ثبت انواع ملک

ثبت موارد فروش، پیش فروش، رهن، اجاره، معاوضه و مشارکت در ساخت با امکان اضافه کردن گزینه های اختیاری، عکس و فیلم. همچنین می توان موقعیت هر ملک را بر روی نقشه مشخص نمود.

جستجوی ملک

موارد ملکی ثبت شده بصورت سریع و پیشرفته جستجو می شوند. امکان جستجو بر روی نقشه نیز فراهم می باشد. با دادن نوع ملک، بازه قیمتی و یا هر مشخصه دیگری ملک مورد نظر شما به سرعت پیدا می شود.

 

ثبت متقاضی و جستجوی تقاضا

کاربر می تواند متقاضیان ملک را با در نظر گرفتن نوع تقاضا ثبت کرده و بر روی موارد ثبت شده جستجو نماید.

صندوق مکانیزه املاک

تعیین کمیسیون معاملات و محاسبه مالیات بر ارزش افزوده، ارائه گزارشهای مالیاتی ماهانه، فصلی و سالیانه، ثبت هزینه ها و درآمدها، گزارش سود و زیان، ثبت چک، بدون نیاز به دانش حسابداری، مطابق با استاندارد های تعریف شده توسط سازمان امور مالیاتی کشور.
مستندات دارایی ۱
مستندات دارایی ۲

انطباق هوشمند بین متقاضی با ملک و بالعکس

یکی از نقاط بسیار برجسته این برنامه امکان مطابقت هوشمند بین املاک و تقاضاهای ملکی می باشد. شما می توانید بعد از اینکه ملکی را ثبت می کنید، متقاضیان منطبق با آن ملک را مشاهده کنید. این قابلیت باعث صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد.

پرینت اطلاعات

پرینت موارد ملکی با طرحهای سفارشی توسط خود کاربر انجام می پذیرد، بدین صورت که کاربر خود انتخاب می کند، چه گزینه هایی پرینت گرفته شود. کاربر می تواند الگوها مختلف ساخته و ذخیره نماید.

ایجاد سایت اختصاصی

ارسال ملکهای ثبت شده در نرم افزار همراه با تصاویر به سایت اختصاصی، امکان سپردن ملک توسط مشتریان، امکان جستجوی ملک بصورت ساده و پیشرفته و شناسایی اطلاعات املاک توسط موتور جستجوهایی نظیر گوگل

اطلاعات بیشتر

همگام سازی

کاربر می تواند با انجام عملیات همگام سازی، اطلاعات خود را در نسخه آنلاین یا نسخه موبایل مشاهده کند و یا اطلاعات خود را در موتور جستجوی املاک قرار دهد. همچنین کسانی که سایت اختصاصی دارند، می توانند از طریق همگام سازی اطلاعات املاک خود را به سرعت از نرم افزار به سایت خود ارسال نمایند.

نسخه اندروید

امکانات: ثبت انواع ملک و جستجو بر اساس پارامترهای مختلف، ثبت تقاضا و نیز جستجوی تقاضا، انطباق بین ملک و متقاضی و بالعکس، انجام همگام سازی با نسخه ویندوزی و سایت اختصاصی و…

پشتیبان گیری و حفاظت از اطلاعات

انجام عملیات پشتیبان گیری از کلیه اطلاعات درج شده در نرم افزار و افزونه ها
انجام عملیات پشتیبان گیری بصورت خودکار و زمانبندی شده
امکان بازیابی کلیه اطلاعات درج شده در نرم افزار

امنیت اطلاعات

با انجام همگام سازی صرفا اطلاعات ملکی و یا اطلاعات متقاضیان در موتور جستجو قرار می گیرد و نام، شماره تماس و مشخصات فرد و یا آدرس دقیق ملک نشان داده نمی شود. همچنین می توان انجام همگام سازی را محدود و یا غیر فعال کرد.

مدیریت قراردادها

کلیه انواع قراردادهای ملکی شامل فروش، پیش فروش، رهن و اجاره و … در این بخش قابل ثبت می باشد. همچنین میتوان بر روی قراردادها بر اساس پارامترهای مختلف جستجو انجام داد. امکان پرینت قراردادها نیز وجود دارد.

نصب بر روی انواع سیستم عامل ویندوز

قابلیت نصب شدن بر روی انواع مختلف سیستم عامل ویندوز را دارا می باشد.

تحت شبکه

این نرم افزار می تواند بر روی چندین کامپیوتر نصب شده و کلیه کاربران می توانند به اطلاعات دسترسی داشته باشند. مدیر این امکان را دارد، تا سطح دسترسی هر کاربر را مشخص نماید. استفاده از تکنولوژی جدید در این برنامه باعث شده است، به محض تغییر یا اضافه کردن اطلاعات سریعا بر روی سایر سیستمها اعمال شود.

ثبت یاد آوری و رویدادها

بسیاری از کارهای شما با این افزونه بصورت خودکار انجام میشود. شما دیگر تمام برنامه های کاریتان را در زمان مشخص شده انجام می دهید. به مشتریانتان در زمان معین خدمات مورد نیاز را ارائه می دهید.
این افزونه میتواند در زمان و تاریخ معین یک قرار ملاقات و یا سررسید اجاره را با ارسال پیامک و یا ایمیل به فرد مورد نظر اطلاع دهد.
موعد چکها و یا تاریخ تولد اشخاص و بسیاری از رویدادها را به شما یادآوری می کند. این برنامه شامل یک تقویم کامل نیز می باشد.

تعریف اطلاعات پایه

تعریف بعضی از گزینه ها توسط خود کاربر صورت می گیرد، گزینه هایی از قبیل: نوع ملک، محدوده، امکانات، کفپوش و …

بایگانی اطلاعات و بازگرداندن

امکان بایگانی موارد ملکی و سپس بازگرداندن به موارد موجود در برنامه فراهم شده است.

تعریف کاربران

تعریف کاربران با سطوح دسترسی متفاوت جهت بالا بردن ضریب امنیت اطلاعات کاربرد خواهد داشت.

ارسال پیامک

یکی از موثرترین راههای افزایش درآمد حفظ مشتریان و وفادار ساختن آنها به بنگاه اقتصادی می باشد. مشتریان در مدت زمان کوتاهی شما را فراموش می کنند.
وقتی شما روز تولد مشتریان خود را ثبت کرده و با ارسال پیامک تبریک می گویید. وقتی که در مناسبتهای مختلف پیامکهای تبریک و تسلیت ارسال می کنید. مشتری احساس می کند، اهمیت زیادی برای شما دارد، ادامه مطالب…

به روز رسانی خودکار

 چنانچه نسخه جدیدی از برنامه وجود داشته باشد نرم افزار بطور خودکار به روز رسانی می شود. بعد از انجام به روز رسانی اطلاعات ثبت شده در برنامه بدون هیچ مشکلی قابل دسترسی می باشد.

دفتر تلفن و اطلاعات اشخاص

ثبت کلیه مشخصات اشخاص حقیقی و حقوقی، ثبت خودکار اطلاعات مالک و متقاضی در دفتر تلفن، امکان سفارشی سازی و اضافه کردن گزینه های مورد نیاز، جستجوی ساده و پیشرفته بر روی اطلاعات ثبت شده، امکان انجام گروه بندی های مختلف، دسترسی و ارتباط با سایر قسمتهای برنامه نظیر سامانه ارسال و دریافت پیامک، یادآوریها و رویدادها