معرفی پایش

سامانه هوشمند فایلینگ املاک کشور با حمایت پارک علم و فناوری در راستای شتابدهی به معاملات املاک ایجاد شده است.

 این  سامانه  مجهز به یک نسخه ویندوزی  بوده که قسمتهای اصلی آن بصورت رایگان ارائه شده است، رابط کاربری زیبا و استفاده آسان از برنامه آنرا به یکی از بهترین انتخابهای موجود در بازار تبدیل کرده است.

سایر قسمتهای این سامانه شامل نسخه موبایل، سایتهای اختصاصی و ربات تلگرام املاک می باشد، که همه به هم مرتبط بوده و تبادل اطلاعات دارند.

از نسخه ویندوزی بدون نیاز به اینترنت می توان استفاده کرد، این قابلیت به نوعی امنیت اطلاعات کاربر را در نظر گرفته است،  که خود امتیاز  ویژه ای نسبت به نسخه های تحت وب می باشد.

نرم افزار می تواند به سایت اختصاصی  کاربر متصل شود. موارد ملکی ثبت شده را به کانال تلگرام مشاور ارسال کند. و یا به مالک یا متقاضی پس از ثبت فایل پیامک ارسال کند.

 

آنچه این برنامه را جذاب نموده امکان انطباق سازی ملک با تقاضا و  یا تقاضا با ملک می باشد،  ارائه درصد انطباق  و پس از آن امکان ارسال پیامک به متقاضی  ملک مورد نظر  فرایند کار را بسیار راحت و دلپذیر کرده است.

پیاده سازی طرح های منحصر به فرد ، اینده این سامانه را بسیار هیجان انگیز خواهد کرد. موضوعی که می تواند منجر به شتابدهی معاملات املاک و افزایش درآمد کاربران شود.

Leave a Reply